Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.12.2015 07:51
Walki z udziałem 7 postaci - świetny zwiastun Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness
421V

Walki z udziałem 7 postaci - świetny zwiastun Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness

Square Enix poważnie zabrało się za promocję Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness. Ostatnio mogliśmy nacieszyć oczy 20 minutami rozgrywki, a dzisiaj można sprawdzić najnowszy zwiastun nadciągającego RPG-a.

Tri-Ace pracuje w pocie czoła, by zapewnić fanom serii godne rozwinięcie marki Star Ocean. Na potwierdzenie tych słów otrzymujemy nowy zwiastun gry. Pierwsze opinie o demie Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness, wystawianym na Tokyo Game Show 2015, nie były może zbyt pochlebne, ale widać, że deweloperzy cały czas dopracowują ten tytuł, wzbogacając m.in. wygląd lokacji.

Czy to wystarczy, by przekonać do siebie graczy? To się okaże najwcześniej w marcu, bo wtedy tytuł trafi na rynek japoński (Square Enix nie podało jeszcze daty premiery dla rynków zachodnich). Dla mnie najciekawszą cechą nadciągającego Star Ocean jest eksploracja świata gry oraz prowadzenie walk w... 7 osobowej drużynie. Tak dużej ekipy nie było nawet w pierwszych Suikodenach, w których mogliśmy powalczyć "tylko" w towarzystwie 6 postaci.


Tagi: