Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2015 20:03
Walki, starcia i pojedynki - 20 minut ze  Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness
580V

Walki, starcia i pojedynki - 20 minut ze Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness

Najnowszy projekt japońskiego Tri-Ace nie zadebiutuje w lutym, ale dzisiaj możemy zerknąć na długi i bardzo ciekawy fragment rozgrywki. Deweloperzy postanowili zaprezentować najnowszą wersję pozycji i w sumie gra nie wygląda źle. Po kolejnych szlifach możemy dostać naprawdę ciekawą produkcję.  

Na początku grudnia otrzymaliśmy oficjalną wiadomość o przełożeniu daty premiery Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness. Gra pierwotnie miała zadebiutować w lutym, ale deweloperzy poinformowali, że potrzebują trochę więcej czasu na dopracowanie produkcji. Z tego powodu debiut w Japonii odbędzie się dopiero 31 marca.

W Sieci pojawił się świeżutki fragment rozgrywki i chociaż jakość nie zachwyca, to możemy zerknąć na sporo dynamicznych walk. Pojedynki wyglądają nawet nieźle – w sumie nie powinniśmy oczekiwać wielkiej rewolucji po tytule, który zadebiutuje na dwóch generacjach. Na uwagę na pewno zasługuje intensywność starć oraz płynna rozgrywka.

Pewnym problemem będą puste lokacje, ale fanom uniwersum pewnie nie będzie to szczególnie przeszkadzać. Mam nadzieję, że Square Enix nie pozwoli nam długo czekać i prędko zdecyduje się przenieść pozycję na Zachód. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Square Enix Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness tri-ace