Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2015 20:34
Microsoft nie zmienia taktyki - w 2016 roku firma skupia się na grach
1117V

Microsoft nie zmienia taktyki - w 2016 roku firma skupia się na grach

Piękne czasy nastały i będą trwać w najlepsze. Amerykańska korporacja zapowiada, że w przyszłym roku ponownie skupia się na grach. Szykujcie się na kolejne grube zapowiedzi, wielkie premiery i mnóstwo ciekawych innowacji. 

Premiera Xboksa One nie była wymarzonym wydarzeniem dla Microsoftu. Trudno ukryć, że firma zaliczyła typowy falstart, ale teraz odnotowuje coraz to lepsze wyniki. Od kilkunastu miesięcy korporacja zyskuje w oczach graczy i możemy śmiało powiedzieć, że końcówka 2015 roku to prawdopodobnie najlepszy czas dla fanów marki Xbox.

Wiele na to wskazuje, że przyszłym roku będzie podobnie – Mike Ybarra z amerykańskiej korporacji zapowiedział plan działania na nadchodzące 12 miesięcy:

„Wszyscy jesteśmy graczami. Stoimy po tej samej stronie barykady, więc chcę dopingować nas jako firmę w odpowiednim zajęciu się produkcjami. Gry są powodem, dla którego kupujemy konsole, więc musimy mieć doskonały lineup. W te święta Phil wykonał świetną robotę. W moim odczuciu jest to najlepszy świąteczny lineup jaki mógł mieć Xbox One. Czuję, że powinniśmy kontynuować skupianie się na tworzeniu wyjątkowych gier oraz zawartości.”

Trudno nie zgodzić się z Ybarrą, który uchwycił sedno tego biznesu. W najbliższym roku każdy z użytkowników czeka na jeszcze więcej gorących tytułów, a warto przypomnieć, że już teraz wiemy o następujących premierach:

Źródło: http://www.examiner.com/article/xbox-director-on-2016-xbox-one-priorities-continue-to-focus-on-games

Tagi: microsoft mike ybarra xbox one