Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2015 20:54
Czołgi gotowe na PlayStation 4 - zapowiedziano otwartą betę World of Tanks
1314V

Czołgi gotowe na PlayStation 4 - zapowiedziano otwartą betę World of Tanks

Wargaming realizuje plan ekspansji World of Tanks na kolejną platformę. Firma zapowiedziała otwarte beta testy produkcji na PlayStation 4. Podczas zmagań zainteresowani sprawdzą metalowe demony i wezmą udział w wielu ekscytujących bitwach. 

Znajdą się chętni na igraszki z metalowymi demonami? Wargaming zapowiedział, że beta World of Tanks rozpocznie się 4 grudnia i będzie trwać do 6 grudnia. W tym czasie zainteresowani sprawdzą czołgi, wskoczą w piękne maszyny i zawalczą o złoto na specjalnych mapach.

Do testów nie trzeba się zapisywać – wystarczy na początku miesiąca pobrać tytuł z PlayStation Store. Warto przy tym zaznaczyć, że zdobyte doświadczenie oraz gotówki trafią do pełnej wersji pozycji, więc nie musimy obawiać się o stratę czasu… W dodatku studio nagrodzi testerów czołgiem M22 Locust ze specjalnym emblematem.

Deweloperzy również zapowiedzieli, że gracze sprawdzą dwie ekskluzywne lokacje dostępne wyłącznie na PlayStation 4 – w tym największą w historii produkcji miejscówkę.

Niestety, nadal nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery World of Tanks na urządzeniu Sony, ale jeśli miałbym obstawiać, to gra zadebiutuje pod koniec grudnia lub na samym początku przyszłego roku. W przypadku Xboksa One beta odbyła się przed debiutem.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/11/18/world-of-tanks-open-beta-hits-ps4-next-month/

Tagi: beta PlayStation 4 wargaming World of Tanks