Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.11.2015 09:29
Uwaga na poważny błąd w Fallout 4
3340V

Uwaga na poważny błąd w Fallout 4

Już prawie wyglądało na to, że Bethesda ustrzegła się poważnych bugów w Fallout 4, bo jedyne doniesienia o błędach dotyczyły po premierze wizualnych glitchy, a nie poważnych wpadek.

Niestety okazuje się, że Fallout 4 wymaga szybkiego wydania łatki. Problem na pierwszy rzut oka nie wydaje się bardzo poważny, bo związany jest początkowo z pewną misją poboczną, ale niestety blokuje możliwość zaliczenia również istotnych misji w dalszej części zabawy.

Chodzi o misję poboczną związaną z rozwojem osad gracza. W jednym z questów dostajemy polecenie wybrania się do Monsignor i wszelkie próby zjawienia się w tym miejscu kończą się w przypadku niektórych graczy zawieszeniem gry.

Większość osób z oficjalnego forum Bethesdy zgłasza, że bug występuje na PC.

Deweloperzy zostali poinformowani o problemie i zgłosili już, że wyeliminowanie buga związanego z rejonem Monsignor ma dla nich priorytet.

Przypominamy, że jest już nasza recenzja Fallout 4, a także Fallout 4 poradnik. Opisujemy jak budować osady, crafting, jak zdobyć 100% zadowolenia, znaleźć gazety wszystkie figurki, najlepszy pancerz, surowce oraz wiele więcej.

Źródło: http://forums.bethsoft.com/topic/1546438-fallout-4-crash-in-specific-area/

Tagi: Bethesda bug bugi Fallout 4