SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2015 14:01
Zobaczcie miłosną scenę z Wiedźmin 3: Serca z Kamienia
1289V

Zobaczcie miłosną scenę z Wiedźmin 3: Serca z Kamienia

Nie będzie pewnie dla Was specjalnym zaskoczeniem, że Geralt ma spore powodzenie u kobiet. W dzisiaj debiutującym rozszerzeniu – Serca z Kamienia – zainteresowani mogą bliżej poznać jedną z towarzyszek głównego bohatera. Chcecie zobaczyć tę scenę? Ostrzegamy przed spoilerami i jednocześnie zapraszamy! 

UWAGA NA SPOILERY

Kilka godzin temu mogliście zobaczyć materiał przygotowany przez Rogera. Na nim naczelny opowiada o dodatku do Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz przedstawia różne elementy rozgrywki. Film jest oczywiście pozbawiony jakichkolwiek niepożądanych treści, więc nie możecie zobaczyć między innymi sceny miłosnej.  

Takie przyjemności znajdują się w tej wiadomości, a jak pewnie część z Was się domyśla – Geralt bardzo dogłębnie poznaje Shani. Dziewczynę możecie znać z pierwszej odsłony Wiedźmina – jest to rudowłosa medyczka, która zebrała niezbędną wiedzę w Akademii Oxenfurckiej.

Nie będzie to pewnie wielkie zaskoczenie dla sympatyków uniwersum – już w przypadku wspomnianej pozycji z 2007 roku pojawił się temat miłości cielesnej pomiędzy Shani a Geraltem.

Jeśli nie obawiacie się spoilerów i jednocześnie chcecie zobaczyć jurnego Wiedźmina – zapraszamy! 

Źródło: YouTube.com

Tagi: cd projekt red gameplay wiedźmin 3: dziki gon - serca z kamienia