Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.09.2015 13:50
Komodo zaprasza na historię serii Metal Gear Solid
2560V

Komodo zaprasza na historię serii Metal Gear Solid

Hideo Kojima to prawdziwy mistrz przygotowywania wyjątkowych, a zarazem piekielnie skomplikowanych opowieści. Macie problem z załapaniem niektórych wątków z serii Metal Gear Solid? Mamy na to dobrą radę. [Aktualizacja #1]

Maciek Marchewka, czyli KOMODO to nasz spec od serii Metal Gear Solid. zgRed od lat zagłębia się w tajniki uniwersum, łapie wszystkie szczegóły, wyszukuje najmniejsze smaczki i po latach fascynacji postanowił przelać swoją wiedzę na papier.

Wszyscy gracze, którzy kupią w CDP.pl grę Metal Gear Solid V: The Phantom Pain otrzymają wyjątkowe kompendium wiedzy zatytułowane „Metal Gear Saga. Historia serii Hideo Kojimy”.

Na 52 stronach nasz redaktor prezentuje oś czasową wszystkich pozycji, dokładnie streszcza fabuły, przedstawia profile postaci, opisuje pozostałe gry z uniwersum, ukazuje produkty uboczne i wspomina o najważniejszych autorach serii.

Ta wyjątkowa lektura pozwoli Wam przygotować się na historię z The Phantom Pain, ale nie musicie się obawiać o jakiekolwiek spoilery. KOMODO w fachowy sposób omija wątki, które mogłyby Wam zepsuć odbiór najnowszego dzieła Kojimy.

 

[Aktualizacja #1]

  • Otrzymaliśmy potwierdzenie, że w przyszłości książka będzie ogólnodostępna. Wkrótce mamy poznać szczegóły dystrybucji. 

Tagi: Hideo Kojima komodo metal gear solid metal gear solid v: the phantom pain