Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.09.2015 20:32
Fallout 4 to naprawdę wielka gra - pod jednym względem przewyższa łącznie Skyrim oraz Fallout 3
1544V

Fallout 4 to naprawdę wielka gra - pod jednym względem przewyższa łącznie Skyrim oraz Fallout 3

Prace nad Fallout 4 wkrótce zostaną zakończone. Twórcy z Bethesdy każdego dnia pracują nad ulepszeniem projektu, wyeliminowaniem błędów oraz dodaniu do gry istotnych elementów. Studio poinformowało dzisiaj o zakończeniu prac nad jednym z istotnych aspektów produkcji. 

W grach RPG często dyskutujemy z napotkanymi bohaterami niezależnymi, przeciwnikami, czy też po prostu współtowarzyszami broni. Pod tym względem tytuły Bethesdy nie należą do najmniejszych, bo w pozycjach z serii Fallout oraz The Elder Scroll możemy dyskutować przez wiele godzin.  

Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ twórcy Fallout 4 poinformowali dzisiaj o zakończeniu nagrań głosowych do produkcji i jak się okazało w grze przygotowano odrobinę ponad 111 tysięcy linii dialogowych, czyli więcej niż w przypadku Skyrim oraz Fallout 3 łącznie.

Jest to w moim odczuciu naprawdę świetny wynik, który pokazuje skalę projektu. Warto na pewno przypomnieć, że w lipcu dyrektor produkcji poinformował, że nagrania trwają od 2 lat.

Ta informacja kolejny raz potwierdza, że Bethesda nie traciła czasu i nadal przygotowuje dla nas kolosalny projekt. Ktoś planuje urlop na połowę listopada?

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bethesda Fallout 4 linie dialogowe