Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 02.09.2015 14:00
Rise of the Tomb Raider z polskim dubbingiem? Wiemy kto zagra Larę
2260V

Rise of the Tomb Raider z polskim dubbingiem? Wiemy kto zagra Larę

Nie jest to co prawda informacja pochodząca oficjalnie od Square Enix, ale skoro podał ją moderator oficjalnego forum Tomb Raider, to z pewnością możemy ją uznać za prawdziwą.

Według administratora o pseudonimie Driber, poniższe informacje zostały potwierdzone przez Crystal Dynamics. Z powodzeniem możemy ogłosić wszem i wobec, że Rise of the Tomb Raider pojawi się u nas w wersji polskiej. Co ciekawe, nie będzie to lokalizacja kinowa. Lara Croft przemówi głosem naszej rodaczki, a wcieli się w nią Karolina Gorczyca - absolwentka Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie i aktorka znana z wielu seriali telewizyjnych, takich jak Lekarze, Ojciec Mateusz i Hotel 52. 

Aktorka powróci do roli, w której wyśmienicie sprawdziła się w 2013 roku, gdy na rynek trafił reboot serii o przygodach pani archeolog. Dla aktorki, może to być spore wyzwanie. W końcu charakter i nastawienie bohaterki, bardzo mocno zmieniło się po przygodach na wyspie Yamatai. Lara nabrała siły i stała się prawdziwą poszukiwaczką przygód, a oddanie takiej przemiany ducha podczas dubbingu, jest pewną sztuką.

Trzymamy kciuki za Karolinę.

 

Źródło: http://forums.eu.square-enix.com/showthread.php?t=164645

Tagi: crystal dynamic dubbing Lara Croft rise of the tomb rider Square Enix