Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2015 12:00
Hitman na premierę otrzyma 7 misji? Znamy szczegóły „Pierwszego Sezonu”
1096V

Hitman na premierę otrzyma 7 misji? Znamy szczegóły „Pierwszego Sezonu”

Na początku grudnia sympatycy Agenta 47 zapoznają się z nową produkcją IO Interactive. Twórcy nadal nie poinformowali o dokładnej zawartości w dniu premiery, ale nie liczcie na wielką liczbę zadań. W Sieci pojawiły się przecieki dotyczące „Pierwszego Sezonu”. 

Hitman (2015) nie zadowoli wszystkich fanów serii. W dniu premiery nie otrzymamy pełnej produkcji, a raczej „wstęp do przyjemności”. Twórcy zapowiedzieli, że w kolejnych bezpłatnych rozszerzeniach zostaną wprowadzone do gry pozostałe elementy.

Aktualnie deweloperzy nie potwierdzili zawartości „Day One”, ale bardzo możliwe, że Amazon wyszedł przed szereg – na stronie gry pojawiła się informacja o siedmiu misjach, które będą częścią „Pierwszego Sezonu”.

Trudno przewidzieć przez ile godzin będziemy mogli cieszyć się tymi misjami, ale w komunikacie pojawia się informacja o „Kontraktach 2.0”, które są podobno większe, bogatsze i głębsze niż w przypadku ostatniej pozycji Agenta 47.

Mimo wszystko sądzę, że IO Interactive bardzo ryzykuje. Nawet jeśli Hitman (2015) nie otrzyma mikropłatności i wszystkie rozszerzenia zostaną wydane za darmo – a tak podobno będzie – to i tak pojawi się fala narzekań na formę dystrybucji.

Pełne wersja dzieła trafi do chętnych dopiero w 2016 roku... Wtedy też płatny morderca wskoczy do pudełek. 

Źródło: http://segmentnext.com/2015/08/27/hitman-will-launch-with-season-missions-in-december-more-to-be-added-later/

Tagi: Hitman IO Interactive Square Enix