Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2015 13:57
Spore problemy bety Call of Duty: Black Ops III na Xboksie One
1306V

Spore problemy bety Call of Duty: Black Ops III na Xboksie One

Posiadacze PlayStation 4 zakończyli testowanie najnowszej pozycji Treyarch. Dzisiaj do zabawy powinni ruszyć gracze na konsoli Microsoftu, ale od kilku godzin zainteresowani walczą z przeciwnościami losu. Twórcy starają się opanować sytuację i proszą o cierpliwość. 

Należycie do grona graczy, którzy od 12 godzin chcą rozpocząć strzelanie na serwerach Call of Duty: Black Ops III i napotykacie niespodziewane problemy? Jak się okazuje podobnych pechowców jest naprawdę sporo, więc Treyarch próbuje pomóc.

Tuż po północy deweloperzy ogłosili na Twitterze wielkie testy na Xboksie One i komputerach osobistych, ale zaledwie kilka minut później pojawiły się problemy... Gracze nie mogą wpisać swoich kodów, ponieważ pojawia się błąd.

Rozgoryczenie sympatyków Call of Duty jest na tyle duże, że do akcji wkroczyli pracownicy Xbox Support, którzy również starają się pomóc.

W tej sytuacji jeśli planowaliście dzisiaj zabawę na serwerach Black Ops III, to lepiej znajdźcie sobie alternatywę. Twórcy na pewno nie zostawią tak sprawy i szukają rozwiązania, ale aktualnie nie otrzymaliśmy jakiejkolwiek informacji dotyczącej wyeliminowania niedogodności. 

Zainteresowanych naszymi wrażeniami z pozycji - zapraszam na poniższy film:

 

Źródło: Twitter.com

Tagi: activision beta Call of Duty: Black Ops III Treyarch