Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 20.08.2015 09:20
Odświeżone Risen 3 na PS4 otrzyma całkiem gustowną kolekcjonerkę
1517V

Odświeżone Risen 3 na PS4 otrzyma całkiem gustowną kolekcjonerkę

Risen 3: Titan Lords zmierza w rozszerzonej edycji na PS4, a do tego dostanie całkiem przyjemnie wyglądającą kolekcjonerkę. Czy są jacyś fani RPGów chętni zgarnąć taki pakiecik?

Risen 3 to bezpośrednia kontynuacja ‘dwójki’. Główny bohater, po pokonaniu Tytana, trafia ze swoją partnerką podróży Patty na Wybrzeże Kraba. Tam znajdują świątynię, w której dochodzi do istotnych wydarzeń - protagonista traci bowiem życie po ataku upiora. Rozgoryczona Patty grzebie jego zwłoki i wyrusza dalej, ale niedługo po tym pojawia się tajemniczy mężczyzną imieniem Bones, który przywraca do życia umarłego. Jest tylko jeden szkopuł - bohaterowi brakuje duszy. Musi ją odzyskać i przy okazji stawić czoło zagrożeniu, które zagraża regionowi, w którym aktualnie się znajduje.

Czy odświeżona wersja polepszy reputację tej części serii? Dwie ostatnie odsłony Risena nie zbierały pochwał wśród graczy i recenzentów. Nawet jeśli nie, to z pewnością zwróci ona uwagę kolekcjonerów. Limitowana edycja Risen 3: Titan Lords Enchanced Edition zawierać będzie piękny arbook, mapę, ścieżkę dźwiękową na płycie, plakat oraz zestaw kart.

Nie wiemy niestety, czy trafi do sprzedaży w Polsce.

Wizualizację edycji kolekcjonerskiej, oraz paczkę nowych screenów znajdziecie w naszej galerii.

Tagi: Edycja Kolekcjonerska risen 3: titan lords risen 3: titan lords enchanced edition