Kampania w Halo 5: Guardians dwa razy dłuższa niż w Halo 4

Gry
759V
Kampania w Halo 5: Guardians dwa razy dłuższa niż w Halo 4
Bartosz Dawidowski | 07.08.2015, 08:35
XONE

Wczoraj 343 Industries prezentowało nam Warzone, czyli kompletnie nowy tryb w Halo 5: Guardians, w którym bawić się będzie mogło aż 24 graczy. Dzisiaj pora na kolejną porcję informacji - tym razem na temat głównej kampanii.

Deweloperzy z 343 Industries powiedzieli w trakcie wywiadu z Gamesradar na gamescom 2015, że kampania w Halo 5 będzie 2 razy dłuższa, niż w Halo 4.

Dalsza część tekstu pod wideo

To świetna wiadomość, bo już w przypadku kampanii Halo 4 nie mogliśmy narzekać na jej długość. Co ciekawe - twórcy wspominali na gamescom 2015, że mieli w planach stworzenie jeszcze dłuższej kampanii, ale finalnie zdecydowano się skrócić jej rozmiary, by zdążyć wydać grę na czas.

Co jeszcze wiemy o kampanii Halo 5? Wiadomo, że będziemy ją przychodzić w 4-osobowym zespole. Towarzysze broni mogą być sterowani przez konsolę, lub przez innych graczy (kooperacja przez całą kampanię). Wszystkie lokacje, które będziemy eksplorować mają mieć znacznie większe rozmiary, niż w poprzednich odsłonach serii. Dotyczy to również mapek multiplayerowych.

 

Źródło: własne

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper