Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2015 20:00
Crackdown 3 zaoferuje nieograniczoną demolkę tylko w Sieci
739V

Crackdown 3 zaoferuje nieograniczoną demolkę tylko w Sieci

Microsoft wiele czasu na tegorocznym gamescomie poświęcił Crackdown 3. Wczoraj twórcy pokazali nam piękno destrukcji, a dzisiaj deweloperzy postanowili dokładnie wyjaśnić zabawę. Wielkich zniszczeń nie dokonamy w kampanii.

Już na zeszłorocznej prezentacji Crackdown 3 pojawiły się informacje na temat destrukcji otoczenia. Autorzy są gotowi do zaprezentowania swojej technologii, dzięki której otrzymamy możliwość niszczenia budynków.

Twórcy poinformowali, że w grze zniszczymy każdy budynek, ale piękny chaos rozpętamy wyłącznie w trybie sieciowym. Dzięki obliczeniom w chmurze zniszczymy dosłownie każdą ścianę ze wszystkich budynków. Studio jest przekonane, że ta zabawa spodoba się fanom serii.

Oczywiście w kampanii nie otrzymamy takiej swobody. Mogliśmy się spodziewać, że w produkcji pojawią się pewne ograniczenia, ponieważ bohater jest członkiem grupy, która zajmuje się ochroną miasta. Deweloperzy postawili na dwie odrębne lokacje (single-player i mutliplayer) i wydaje mi się, że jest to najsensowniejsza decyzja. Warto oczywiście wiedzieć, że opowieść poznamy również w kooperacji z maksymalnie trzema kumplami.

Mimo wszystko zapowiada się ciekawa zabawa. Jeśli jesteście zainteresowani grą - zerknijcie na najnowszy materiał, na którym autorzy przedstawiają rozgrywkę.

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2015/08/06/gamescom-2015-crackdown-3-will-let-us-level-an-entire-city

Tagi: Crackdown 3 gamescom 2015 Microsoft