Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2015 11:33
CDP.pl zajmie się dystrybucją gier Activision - nowy wydawca Call of Duty i Destiny
793V

CDP.pl zajmie się dystrybucją gier Activision - nowy wydawca Call of Duty i Destiny

Targi w Niemczech przynoszą ciekawe informacje nawet dla naszego podwórka. CDP.pl przyjęło do swojego katalogu wydawniczego wszystkie nadchodzące hity Activision. Firma jeszcze w tym roku wrzuci na rynek kilka bardzo mocnych produkcji!

Przedstawiciele CDP.pl z dumą poinformowali, że doszli do porozumienia z Activision i firma zajmie się wydaniem na naszym rynku wszystkich nadchodzących pozycji. Amerykanie przyjechali na gamescom 2015 z nadchodzącymi hitami:

Kilka słów na temat współpracy powiedział dyrektor generalny CDP.pl – Michał Gembicki:

"Jesteśmy zaszczyceni decyzją Activision o powierzeniu nam dystrybucji całego katalogu. To dla nas wielkie wyróżnienie i jednocześnie potwierdzenie, że nasza dotychczasowa praca z innymi wydawcami została zauważona. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasze doświadczenie i zaangażowanie przełożą się na sukces wszystkich tytułów Activision w Polsce" 

Co to oznacza dla nas? CDP.pl od lat w fachowy sposób zajmuje się wydawaniem najróżniejszych hitów, więc możemy mieć pewność, że w przypadku nadchodzących projektów Activision nie będzie inaczej. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision cdp.pl gamescom 2015