Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 05.08.2015 10:32
Star Wars: The Old Republic powróci do "epickiego" opowiadania historii
738V

Star Wars: The Old Republic powróci do "epickiego" opowiadania historii

Konferencja Elektroników pełna jest gier, na które wszyscy czekamy. Na niektóre bardziej, na inne mniej. Teraz prezentujemy coś dla fanów MMORPG oraz uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Star Wars: The Old Republic to jeden z byłych konkurentów WoW-a w kwestii płacenia abonamentu za rozgrywkę. Po przejściu na model pół free to play gra odżyła. Lecz aby tchnąć w nią prawdziwego ducha zabawy i "epickości" BioWare zdecydowało się wydać dodatek, zatytułowany Knights of the Fallen Empire. Rozszerzenie wejdzie na rynek 27 października.

Całość ma zostać wypuszczona jako "epizodyczna opowieść", która wniesie charakter ojców jednych z najlepszych serii RPG w historii gier, do tego rozległego, magicznego świata. Będziemy mogli dołączyć się do upadającego Imperium, bądź też stanąć przeciwko Sithom. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest pomysł twórców na zachęcenie do zabawy nowych graczy. 

Jeśli macie już postać, możecie kontynuować jej przygodę, jeśli nie, zaczniecie nową od razu w ramach przygody z dodatku, który będzie darmowy dla wszystkich subskrybentów.

Tagi: