Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

8,0
21 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
MMORPG
Liczba graczy:
MMO
Premiery
Świat:
20.12.2011
Europa:
20.12.2011
Polska:
20.12.2011
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
MMORPG
Liczba graczy:
MMO
Premiery
Świat:
20.12.2011
Europa:
20.12.2011
Polska:
20.12.2011

Star Wars: The Old Republic - opis gry

Star Wars: The Old Republic to gra MMORPG wyprodukowana przez kanadyjskie studio BioWare i wydana przez Electronic Arts na komputery osobiste. Pierwotnie tytuł wymagał opłaty abonamentu, lecz spadająca drastycznie liczba subskrybentów skłoniła EA do zmiany modelu biznesowego na f2p.

Akcja rozgrywa się w popularnym uniwersum Gwiezdnych Wojen wkrótce po ustanowieniu kruchego pokoju między imperium Sithów a Galaktyczną Republiką - 300 lat po wydarzeniach ukazanych w Star Wars: Knights of the Old Republic i jakieś 3500 lat przed tym, co mogliśmy zobaczyć w filmach. W produkcji BioWare wcielamy się w postać reprezentującą jedną z kilku klas posiadających swój własny wątek. Zadecydować możemy nie tylko o wyglądzie, ale też o rasie i przynależności do jednej z dwóch stron konfliktu.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Nasz avatar podróżuje po różnych planach galaktyki regularnie się rozwijając i walcząc z coraz trudniejszymi przeciwnikami. Przez pewien czas narracja jest bardziej liniowa, jednak po przejściu dwóch pierwszych planet otrzymujemy o wiele większą swobodę i możemy się też udać do miejsc, gdzie teoretycznie oponenci są w stanie zaciukać nas bez większego problemu. Struktura gry opiera się na wykonywaniu rozmaitych misji. Dzielą się one na te fabularne, które kiedyś musimy wykonać jeśli chcemy zaliczyć główny wątek, oraz Heroic Missions (do wykonywania razem z innymi graczami), Flash Points (podobnie jak heroic mission, ale rozgrywają się w lokacjach odseparowanych od świata gry) oraz War Zones, czyli areny, na których gracze mogą przeciwko sobie rywalizować. Do tego dochodzą też bitwy w przestrzeni kosmicznej, w trakcie których możemy pilotować własny statek.

 

W trakcie zmagań napotykamy wielu NPC-ów, z którymi możemy prowadzić konwersacje. Istnieje też możliwość zwerbowania kompana, który rozwija się wraz z naszym avatarem. Co więcej, podejmowane przez nas decyzje rzutują na to po której stronie Mocy się znajdziemy.

Wideo - Star Wars: The Old Republic

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper