Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 01.08.2015 15:30
Remedy Entertainment: Co chcecie wiedzieć o Quantum Break?
822V

Remedy Entertainment: Co chcecie wiedzieć o Quantum Break?

To, że na gamescomie nie zabraknie bomby w postaci pokazu Quantum Break, nie jest już żadną tajemnicą. W świetle tych doniesień, Thomas Puha z Remedy Entertainment wystosował pytanie o to, czego gracze chcą się dowiedzieć o tej produkcji.

Sam Lake zażartował sobie, jakoby "zawsze miał motylki w brzuchu" przed pokazami swoich gier. Widoczne na obrazku logo należy do Monarch Solutions, czyli korporacji zajmującej się m.in. ściganiem dwójki głównych bohaterów:

Szef sekcji Public Relations w Remedy Entertainment, Thomas Puha, zapytał graczy o to, jakie pytania odnośnie Quantum Break ich nurtują:

No dobra miłośnicy #QuantumBreak, na jakie pytania chcecie poznać odpowiedź podczas #gamescom2015? Mamy wam naprawdę dużo pokazania/powiedzenia

Uwagę najbardziej przykuwa drugie zdanie wpisu Puhy - kolejna obietnica niesamowitego pokazu. Jeżeli macie jakieś pytania i chcecie je skierować do twórców, możecie to uczynić pod wpisem Thomasa Puhy.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/07/31/xbox-one-exclusive-quantum-break-sam-lake-getting-ready-for-gamescom-remedy-asks-for-questions/

Tagi: gamescom 2015 Microsoft quantum break remedy entertaiment sam lake thomas puha