Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2015 16:28
Podróż wita się z aktualną generacją - porównanie PS3 vs. PS4
1020V

Podróż wita się z aktualną generacją - porównanie PS3 vs. PS4

Już dzisiaj sympatycy nietypowych pozycji będą mogli poznać Podróż. Gra zebrała sporo pozytywnych komentarzy na poprzedniej generacji, więc deweloperzy postanowili wrzucić tytuł na PlayStation 4. Sprawdźcie profesjonalne porównanie dzieła na PlayStation 3 i PlayStation 4. 

Kilka godzin temu mogliście na PPE zerknąć na finalną wersję Podróży na PlayStation 4. W Sieci pojawił się spory fragment rozgrywki, który zaprezentował dzieło Thatgamecompany. Gra wyładniała na nowym sprzęcie Japończyków, ale dopiero porządnie przygotowane porównanie pokazuje progres pozycji.

Dzisiaj możecie zerknąć na stosowny materiał, który pokazuje, że twórcy usprawnili grę w wielu miejscach. Na uwagę na pewno zasługuje ulepszona grafika – brak ząbków! – oraz podkręcenie płynności rozgrywki.

Są to na pewno miłe ulepszenia, które pozwolą graczom w lepszy sposób poznać tę wyjątkową opowieść. Warto jednocześnie wspomnieć, że tytuł wspiera opcję Cross-Buy, więc posiadacze tytułu w wersji na PlayStation 3 będą mogli bez problemu sprawdzić grę na PlayStation 4.

Tagi: