Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2015 15:03
4 nowych łowców i silna bestia trafią do Evolve jeszcze w marcu
1264V

4 nowych łowców i silna bestia trafią do Evolve jeszcze w marcu

Turtle Rock Studios zapowiedziało, że jeszcze w marcu zainteresowani miłośnicy Evolve będą mogli wskoczyć w skórę nowej bestii oraz 4 wyjątkowych łowców. Wraz z nową ekipą na serwerach pojawią się świeże mapy oraz tryb obserwatora.

Twórcy poinformowali, że 31 marca na serwerach Evolve pojawi się spora aktualizacja. Gracze za darmo otrzymają dwie nowe mapy (na początku wyłącznie na Xboksie One – PlayStation 4 / PC 30 kwietnia), o których wspominaliśmy ostatnio oraz tryb obserwatora.

Za nowych bohaterów trzeba będzie zapłacić i każdego śmiałka wyceniono na około 35 zł lub w pakiecie za 79,99 zł. Oczywiście gracze, którzy posiadają Przepustkę Sezonową otrzymają postacie za darmo.

Tak przedstawia się lisa łowców:

  • Torvald - Assault
  • Crow - Trapper
  • Slim - Medic
  • Sunny - Support

Aktualizacja wprowadzi również do gry Behemotha, który został nam przedstawiony jeszcze przed premierą pozycji. Na tego wielkiego i niezwykle odpornego na ataki potwora należy przeznaczyć około 68 zł. Gracze, którzy zamówili grę przed debiutem, otrzymają stwora za darmo.

Warto na zakończenie wspomnieć, że autorzy nie chcą dzielić graczy i z tego powodu nawet jeśli nie zainwestujemy w dodatki, to będziemy mogli mierzyć się ze śmiałkami, którzy kupili DLC. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cenega dlc dodatek evolve turtle rock studios