Kultowa postać z gry oficjalnie potwierdzona w 2. sezonie Fallouta!

Filmy/seriale
10777V
Fallout
Łukasz Musialik | 24.06, 16:05

Amazon Prime Video potwierdziło, że w drugim sezonie serialu Fallout pojawi się kluczowa postać zaczerpnięta bezpośrednio z gier wideo. Według showrunnerów, Grahama Wagnera i Genevy Robertson-Dworet, to właśnie Robert House odegra istotną rolę w nadchodzących odcinkach, co wskazuje na znaczący wątek związany z New Vegas.

W rozmowie z Variety, Wagner i Robertson-Dworet ujawnili, że Robert House będzie jedną z głównych postaci drugiego sezonu. House, postać znana z gry Fallout: New Vegas, jest kluczową figurą w postapokaliptycznym świecie i de facto szefem New Vegas. Jest również samozwańczym prezydentem oraz geniuszem o ogromnej wiedzy naukowej i technicznej. Jego historia sięga czasów przed Wielką Wojną, kiedy to jako bogaty założyciel RobCo Industries przewidział nadchodzącą katastrofę nuklearną i przygotował systemy obronne, aby uratować Las Vegas.

Dalsza część tekstu pod wideo

Robert House nie jest nową postacią w serialu. Pojawił się krótko w pierwszym sezonie Fallouta, w scenie, gdzie uczestniczył w dyskusji z kierownictwem Vault-Tec na temat nadchodzącej apokalipsy nuklearnej. Jego obecność w drugim sezonie wskazuje na głębszą eksplorację historii New Vegas, co było nieuniknione ze względu na jego centralną rolę, jaką odgrywa w tym regionie.

Wielu naszych głównych bohaterów jest związanych z Vegas. Las Vegas w świecie Fallouta jest miastem Roberta House'a i to oczywiście będzie związane z 2. sezonem - powiedział showrunner.

Nie wiadomo jeszcze, jak dokładnie House zostanie przedstawiony w serialu telewizyjnym. Jego postać w grze była nieco dziwaczna, co stawia wyzwanie przed twórcami serialu. Niemniej jednak, fani mogą oczekiwać, że drugi sezon Fallouta przyniesie więcej informacji na temat tej enigmatycznej postaci i jej wpływu na postapokaliptyczne New Vegas.

Źródło: IGN

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper