Jeden z największych hitów 2024 roku miażdżony przez widzów. Twórcy wyśmiali fanów?

Filmy/seriale
18014V
Amazon Prime Video
Iza Łęcka | 18.06, 07:04

Na serwerach Amazonu zadebiutował początek nowego sezonu „The Boys”. Nie wszystkim widzom przypadły jednak do gustu przedstawiane wątki.

„The Boys” to bezsprzecznie jedna z najbardziej udanych serii Prime Video, której każdy sezon spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem wśród recenzentów. Nietypowa historia ukazująca zdeprawowanych superbohaterów uwikłanych w korporacyjnym świecie nastawionym na zysk otrzymywała sporo pochwał od dziennikarzy. Najnowszy sezon jest polecany przez 95% krytyków na Rotten Tomatoes i choć dotychczas widzowie rozpływali się w zachwytach nad efektami prac ekipy Erica Kripke, to najnowsze odcinki mierzą się z coraz większą krytyką.

Dalsza część tekstu pod wideo

Poprzednie sezony „The Boys” posiadały średni na poziomie 75-90%, ale w głównej mierze fani chwalili produkcję i wyczekiwali na nowe epizody. Wszystko jednak zmieniło się w zeszłym tygodniu, gdy Amazon zaoferował trzy odcinki 4. sezonu.

Aktualnie „The Boys” otrzymało najmniej poleceń od widzów w swojej historii (52%), a główne zastrzeżenia odbiorcy mają do dwóch wątków – miłosnych uniesień i poznania orientacji seksualnej jednego z bohaterów oraz postaci Homelandera. Część odbiorców dopiero teraz dostrzega, że ten przyodziany w pelerynę z flagą USA supek nie jest tak naprawdę miłym gościem, a głównym antagonistą. Wystarczyło ponad 20 odcinków.

W jednym z wywiadów showrunner Eric Kripke podkreśla, że seria nigdy nie ukrywała niczego przed widzami i dobitnie starała się przedstawić wizerunek superbohaterów i walczących z nimi postaci. Nowe odcinki budzą jednak spore emocje.

Niektórym zajęło 4 sezony, zanim zdali sobie sprawę, że The Boys przez cały czas się z nich naśmiewa.

Co mnie ominęło?

Już spieszę z wyjaśnieniem: pocałunek dwóch chłopów na ekranie.

Prawicowi fani The Boys w końcu zdali sobie sprawę, że serial przez cały czas naśmiewał się z nich.

Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój fabuły. „The Boys” otrzyma 5. sezon, który będzie finałem historii.

Źródło: Donald.pl

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper