Hit z Prime Video trzyma poziom. Krytycy chwalą pierwsze odcinki nowego sezonu

Filmy/seriale
11687V
Amazon Prime Video logo
Kajetan Węsierski | 15.06, 09:30

"The Boys" to bez wątpienia jedna z najgłośniejszych produkcji dostępna na Prime Video i jednocześnie jeden z tych tytułów, których posiadając aktywną subskrypcję Amazona po prostu nie można sobie odpuścić. Trzy dotychczasowe sezony (a także spin-off) trzymały niezwykle wysoki poziom, oferując bardzo interesujące podejście do gatunku superhero, więc przed najnowszym oczekiwania były ogromne.

A czy udało się im sprostać? Cóż - na ten moment wydaje się, że tak. Choć oczywiście dostaliśmy dopiero pierwsze kilka odcinków z najnowszej puli, to pierwsze oceny zaczęły się już pojawiać w Internecie. I wynika z nich, że jest naprawdę dobrze. Na Rotten Tomatoes 4. sezon serialu ma obecnie 73 ocen od krytyków, a aż 94% z nich to oceny pozytywne

Dalsza część tekstu pod wideo

W przypadku widzów wygląda to nieco gorzej, choć wciąż udaje się utrzymać względnie pozytywny rezultat. Na ponad 500 pozostawionych recenzji, 62% ma optymistyczny wydźwięk. W trzecim sezonie jest obecnie 75%, ale biorąc pod uwagę specyfikę serii (im dalej w las, tym lepiej) możemy wierzyć, że po premierze wszystkich odcinków dojdzie kilka punktów procentowych. 

A Wy już oglądacie? Koniecznie dajcie znać, jak wrażenia i co sądzicie o pierwszych epizodach! 

Źródło: Rotten Tomatoes

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper