Amazon Prime Video z największą premierą 2024 roku? Serial jest już dostępny!

Filmy/seriale
19294V
Amazon Prime Video
Iza Łęcka | 13.06, 09:27

To może być najgłośniejsza produkcja technologicznego giganta w najbliższych miesiącach. Amazon zaoferował kontynuację wielkiego hitu – „The Boys” powróciło!

W 2019 roku widzowie Amazon Prime Video sprawdzili 1. sezon „The Boys” - przeniesiona z komiksów na szklany ekran opowieść poświęcona nietypowej wersji superbohaterów była tworzona pod czujnym okiem showrunnera Erica Kripke. I okazała się sukcesem. Bardzo szybko przygotowano kontynuację (2020), ale na 3. sezon musieliśmy zaczekać do 2022 roku. Po dwóch kolejnych latach „Chłopaki” znów powracają.

Dalsza część tekstu pod wideo

Amazon ponownie podzielił 4. sezon„The Boys” na osiem odcinków, a na dobry początek widzowie sprawdzą 3 epizody wprowadzające do dalszej historii. W kolejnych tygodniach na serwerach Prime Video będą debiutować następne fragmenty.

Twórcy podkreślają, że w 4. sezonie „świat jest na krawędzi”. Widzowie kolejny raz zobaczą, jak Homelander umacnia swoją pozycję i jest zdolny do najbrutalniejszych aktów – ku uciesze gawiedzi. Butcher próbuje na to wszystko odpowiedzieć, przygotowując wielki plan.

Należy przypomnieć, że zbliża się wielki finał „The Boys”. Eric Kripke w ostatnich dniach potwierdził, że nie zamierza w nieskończoność rozwijać głównej serii i 5. sezon zakończy główny wątek serialu. Możemy jednak podejrzewać, że Amazon będzie dalej chciał rozwijać to uniwersum – zresztą, „Gen V” nadal powstaje.

Źródło: Amazon Prime Video

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper