Fotorealistyczna grafika w UE 5.4 już w tym roku. Mrówki gotowe do inwazji na PS5, XSX i PC

Gry
1752V
Empire of the Ants
Bartosz Dawidowski | 11.06, 11:47

Pamiętacie grę z fotorealistyczną grafiką, w której pokierujemy kolonią mrówek? Empire of the Ants staje się rzeczywistością. Wiemy już, kiedy zagramy w to wizualne cudo.

Pojawił się nowy zwiastun gry Empire of the Ants. Wiemy już, że gra trafi do dystrybucji na konsolach (PS5, XSX) oraz PC (Steam, Epic Games Store, GOG) dokładnie 7 listopada 2024 r.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wydawca namawia w filmiku do składania cyfrowych preorderów, ale na Steam nie uruchomiono jeszcze takiej możliwości. Wciąż nie znamy w związku z tym ceny gry. Również w systemach dystrybucji na konsolach gra Microids nie doczekała się jeszcze oferty preorderowej.

Tytuł imponuje przede wszystkim grafiką. Oprawa w Unreal Engine 5.4 robi wrażenie, przypominając nagrania z filmów przyrodniczych.

Autorzy tak opisują najważniejsze cechy gry

Rozpocznij niezwykłą przygodę

W tej trzecioosobowej grze wcielisz się w postać odważnej mrówki i odkryjesz wyjątkowe zdolności, które pomogą Ci podczas walki i eksploracji.

Eksploruj fascynujące środowiska i poznaj lokalną faunę

Dzięki możliwościom silnika Unreal Engine 5 gra przeniesie Cię do fotorealistycznego lasu, gdzie zapoznasz się i wejdziesz w interakcję z innymi mrówkami oraz pozostałymi mieszkańcami lasu.

Fabuła oparta o zmieniające się pory roku

Mechanika oraz tło gry zmieniają się wraz z rytmem pór roku oraz dnia i nocy.

Kampania dla pojedynczego gracza i rozgrywka wieloosobowa


Gra strategiczna z progresywnym i skalowalnym poziomem trudności: stawiaj sobie własne wyzwania lub wyzwij znajomego na pojedynek w ekscytujących bitwach.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/2287330/Empire_of_the_Ants/

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper