Rozszerzenia do Titanfall pozostaną darmowe na zawsze

News
751V
Rozszerzenia do Titanfall pozostaną darmowe na zawsze
Bartosz Dawidowski | 13.03.2015, 10:36

Titanfall 2 został już oficjalnie zapowiedziany - gra trafi na PS4, XONE i PC. Na zakończenie produkcji jednak pewnie jeszcze sporo poczekamy - pierwsza oficjalna prezentacja ma odbyć się w trakcie tegorocznych targów E3. W międzyczasie warto sprawdzić rozszerzenia do pierwszego Titanfall - za darmo!

Wczoraj donosiliśmy, że przepustka sezonowa oraz trzy DLC do Titanfall zostały udostępnione za darmo na Xbox Store. Oferta wydawała się zbyt piękna, by była prawdziwa. W szczególności, że Microsoft jakoś nie chwaliło się nią w oficjalnym komunikacie.

Na szczęście okazuje się, że rzeczona oferta zostaje z nami na dobre. Deweloperzy potwierdzili tę wiadomość na oficjalnym profilu Twitter. DLC oraz przepustka sezonowa pozostaną darmowe na zawsze dla każdej osoby, która kupi Titanfall na XONE, X360 lub PC.
 

Wczoraj prezes studia Respawn powiedział, że rozważa nowy model biznesowy dla dodatków w kolejnych strzelaninach. Być może studio wykorzysta pomysł wprowadzony w Evolve, czyli zaoferuje na starcie wszystkie mapy za darmo, ale będzie naliczać opłaty za opcjonalne postacie oraz skórki.

 

Źródło: własne

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych