The Legend of Zelda: Wind Waker i Twilight Princess na Switcha? Plotki potwierdza znany informator

Gry (plotka)
5188V
The Legend of Zelda: Wind Waker, jak i Twilight Princess
Łukasz Musialik | 01.06, 12:30

Znany informator o pseudonimie Midori potwierdził wieloletnie plotki dotyczące portu gry „The Legend of Zelda: Twilight Princess” na konsolę Nintendo Switch. 

Od kilku lat pojawiają się spekulacje, że Nintendo posiada porty gier „The Legend of Zelda: Wind Waker” oraz „Twilight Princess” na Switcha.

Dalsza część tekstu pod wideo

Oczekiwano, że obie gry zostaną zapowiedziane w ramach 35. rocznicy serii Zelda w 2021 roku, ale tak się nie stało. Jeff Grubb wielokrotnie wspominał, że obie gry istnieją i zostaną wydane na Switcha.

Midori dodał, że nowy projekt o nazwie kodowej Edward, może być związany z grą z serii Zelda. Inny użytkownik X zasugerował, że jest on prawdopodobnie powiązany z „Twilight Princess Remastered”, a znany leaker w zasadzie potwierdził wieloletnie plotki o tym, że Nintendo posiada te porty.

Być może obie gry zostaną ogłoszone podczas czerwcowego Nintendo Direct, ale istnieje też prawdopodobieństwo, że Japończycy będą trzymać je w zanadrzu do czasu ogłoszenia / premiery następnej konsoli, a to z kolei oznaczałoby, że są to tytuły startowe na Switcha 2.

Źródło: wccftech.com

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper