Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.02.2015 15:16
Halo 5 jest ogromne, a Microsoft skupi się na E3 na grach trochę innych niż rok temu
1275V

Halo 5 jest ogromne, a Microsoft skupi się na E3 na grach trochę innych niż rok temu

Do największej imprezy naszej branży zostało już tylko kilka krótkich miesięcy, dlatego też producenci zaczynają już teraz podkręcać atmosferę przez tym wielkim wydarzeniem.

Tym razem zrobił to Dyrektor do spraw gier Xboksa Aaron Greenberg, który to w The Inner Circle Podcast opowiedział o planach spółki na tegoroczne E3.

Poza marketingowym bełkotem jak to wszyscy są podekscytowani i nie mogą się doczekać, aby powiedzieć nam coś więcej, z wypowiedzi można wyciągnąć kilka konkretnych informacji.

Po pierwsze firma ma w tym roku "ma nieco inne podejście" do całej imprezy i prezentowanych gier. Zważając na to, iż na E3 2014 zobaczyliśmy dużo gier "hardcore'owych", teraz możemy dostać kilka produkcji dla innego grona graczy.

Plotki mówią o nowych przygodach Conkera i powrotach kolejnych serii. Ponadto nadchodzące Halo 5: Guardians ma być największą premierą tego roku, a sam tytuł jest jeszcze bardziej innowacyjny niż "jedynka". Składają się na to świeże rozwiązania, głęboka fabuła, świetny co-op i multiplayer.

Więcej informacji o poczynaniach Master Chiefa, a także Fable: Legends i Ori and the Blind Forest otrzymamy już na PAX East - co ma nakręcić nas na E3.

Tagi: e3 2015 halo 5 PAX East 2015