Jedna z najlepiej ocenianych gier początku 2024 r. z tak mocną sprzedażą, że zabrakło towaru w sklepach

Gry
2024V
Unicorn
Bartosz Dawidowski | 03.04, 10:31

Wydawca jednej z najlepiej ocenianych gier pierwszych miesięcy 2024 roku już chwali się komercyjnym sukcesem swojej produkcji.

Najnowsza gra japońskiego studia Vanillaware uzyskała już sprzedaż przekraczającą pół miliona kopii na całym świecie. Jak na dosyć niszowy tytuł z niskim budżetem to imponujący rezultat. Wiadomość została przedstawiona przez Atlus w nowym zwiastunie, który przypomina o pochwałach, które padły pod adresem Unicorn Overlord w recenzjach gry. Filmik czeka na was poniżej. Tytuł uzyskał imponującą średnią, stając się jedną z najwyżej ocenianych gier pierwszych miesięcy 2024 roku. Na Opencritic to 8,8/10.

Dalsza część tekstu pod wideo

W szczególności dobrze Unicorn Overlord sprzedaje się na Switch. Być może aktualny wynik, podawany przez Atlus, byłby wyższy, gdyby nie zabrakło fizycznych kopii tytułu na przynajmniej jednym rynku. Wydawca już przepraszał za to, że w japońskich sklepach pudełka z Unicorn Overlord są nieosiągalne i obiecał, że w drodze jest świeża dostawa gry, namawiając jednocześnie do składania zamówień.

Źródło: https://youtu.be/HDWrFxXWHPQ

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper