Immortals of Aveum zyska drugie życie nie tylko dzięki PS Plus

Gry
1706V
Immortals of Aveum
Grzegorz Cyga | 02.04, 17:00

Immortals of Aveum trafiło dziś do posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Jednak to nie jedyna dobra nowina dla graczy. 

Immortal of Aveum miało być grą, która dostarczy nową jakość w pierwszoosobowych strzelankach. Tymczasem gra nie cieszyła się ani sporym uznaniem, ani dobrym wynikiem sprzedażowym. Zmagała się za to z wieloma brakami technicznymi.

Dalsza część tekstu pod wideo

Chociaż nic nie zanosi się na to, aby tytuł został w przyszłości rozbudowany o jakieś dodatki, to Ascendant Studios wciąż ulepsza swoją produkcję. Deweloperzy ujawnili, że już wkrótce do gry trafią wyczekiwane usprawnienia.

Pierwsze ma zadebiutować już dziś, wraz z premierą Immortals of Aveum w PlayStation Plus Essential. Aktualizacja 1.0.6.3 doda obsługę HDR na konsolach. Z kolei na komputerach ta technologia zostanie zaimplementowana wraz z łatką 1.0.6.4, której data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Wiadomo natomiast, że ta wersja usprawni wydajność gry na wszystkich platformach, co będzie zasługą dodaniu funkcji generującej klatki, FSR 3. Dzięki temu Immortals of Aveum, będzie pierwszą grą na konsolach, która wykorzysta technologię od AMD. Co ważne, FSR 3 jest już dostępny na pecetach, jednak jak twierdzi Digital Foundry, nie wspiera technologii VRR. Wraz z aktualizacją 1.0.6.4 się to zmieni.

Patch 1.0.6.4 rozszerzy również obsługę FSR 3 dla monitorów i telewizorów o zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR) zarówno na PC, jak i konsolach, co poprawi tempo klatek i zmniejszy występowanie drgań lub rozrywania ekranu

Źródło: Eurogamer.net

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper