Hi-Fi Rush na porównaniu graficznym. PS5 z lekką przewagą względem Xboxa

Gry
974V
Hi-Fi Rush - recenzja
Mateusz Kucharski | 20.03, 16:21

W sieci pojawiło się pierwsze szczegółowe porównanie grafiki w Hi-Fi Rush. Jak się okazuje, PlayStation 5 zdobywa tutaj lekką przewagę.

Od wczoraj gracze PlayStation 5 mogą zapoznać się z docenioną produkcją stworzoną przez studio należące do Microsoftu. Chodzi tu oczywiście o Hi-Fi Rush. Tango Gameworks odwaliło kawał dobrej roboty przy tworzeniu tytułu. Zdobyła ona świetne recenzje zarówno od graczy, jak i krytyków.

Dalsza część tekstu pod wideo

Niedawno Microsoft podjął decyzję o przeniesieniu kilku ekskluzywnych gier z Xboxa na PlayStation. Hi-Fi Rush jest drugą z nich. ElAnalistaDeBits, który specjalizuje się w porównaniach graficznych gier, zamieścił właśnie materiał ukazujący różnice między konsolami a PC w Hi-Fi Rush.

Jak się okazuje, gra na PlayStation 5 posiada nieco lepsze cienie niż wersja z Xbox Series X, a nawet PC. Nie jest to widoczne w każdej scenie, lecz nie da się ukryć, że różnica faktycznie jest. Ponadto, niektóre elementy gry są ostrzejsze i wyraźniejsze na konsoli Sony. Japońska konsola zalicza również najszybsze wczytywanie spośród wszystkich konsol, lecz różnice są i tak bardzo niewielkie. Czasy wczytywania wynoszą: XSS: 2,63 sekundy, XSX: 2,5 sekundy, PS5: 1,6 sekundy.

XSX i PS5 generują rozdzielczość 4K i 60 FPS. Poza drobnymi różnicami, które wskazałem, Hi-Fi Rush wygląda podobnie na obu konsolach. Na screenach poniżej zaznaczyłem przykłady różnicy w ostrości części elementów. Jeżeli jesteście ciekawi całego porównania, to odsyłam was to filmu poniżej.

Hi-Fi Rush PS5

Hi-Fi Rush Xbox

Hi Fi Rush ps5 vs Xbox 3

Hi Fi Rush ps5 vs xbox 2

Źródło: YouTube

Komentarze (75)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper