Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2015 17:03
Miejski klimat, który zachowa styl serii Battlefield - taki będzie Battlefield: Hardline
754V

Miejski klimat, który zachowa styl serii Battlefield - taki będzie Battlefield: Hardline

Te słowa wypowiadają twórcy z Visceral Games, którzy postanowili przedstawić nowe elementy wyróżniające Battlefield: Hardline na tle poprzedników. W grze nie zabraknie nowości, ale starzy wyjadacze powinni odnaleźć w tej pozycji styl serii.  

Visceral Games stanęło przed bardzo trudnym zadaniem – przygotowanie kolejnej odsłony wielkiej serii, która w dodatku w pewien sposób ma wyróżniać się od poprzednich odsłon. Z tego powodu autorzy postanowili przedstawić kilka nowych elementów, które trafiły do Hardline.

Twórcy postanowili przyspieszyć zmagania sieciowe i zwolnić kampanię – tak aby nadać tym trybom rozgrywki odpowiedni, „miejski” charakter.

W trakcie poznawania historii mamy poznać życie „typowego  gliniarza”, który nie musi rozwiązywać wszystkich problemów za pomocą pistoletu – czasami naszym zadaniem będzie obezwładnienie przestępców bez strzelania.

Battlefield: Hardline zadebiutuje na rynku 20 marca. Autorzy przygotowują pozycję na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One, Xboksa 360 i komputery osobiste. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: battlefield: hardline developers diary dziennik dewelopera Electronic Arts Visceral Games