Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2015 18:50
Capcom chce wspierać Deep Down przez 15 lat
870V

Capcom chce wspierać Deep Down przez 15 lat

Jeśli należycie do grona graczy, którzy wciąż wyczekują na Deep Down to powinniście uzbroić się w sporo cierpliwości. W najnowszym numerze Famitsu pojawiły się nowe wieści na temat produkcji i niektóre nie napawają optymizmem.  

Zacznijmy od dobrych informacji – producenci gry Yoshinori Ono oraz Kazunori Sugiura zapewnili, że Capcom chce wspierać Deep Down przez 15 lat! W tym czasie zapewne otrzymamy mnóstwo nowych lochów do zwiedzania i setki stworów do ubicia. Sprawa wydaje się bardzo interesująca i widać, że studio ma wielkie plany związane z tą marką.

Niestety, na grę będziemy musieli zaczekać i to naprawdę długo. Deweloperzy zapowiedzieli, że na początku na rynku pojawi się Dragon's Dogma Online – właśnie na tym projekcie skupiają się autorzy z japońskiej firmy.

Ze względu na długi czas „życia” gry, autorzy nie mogą wypuścić na rynek pozycji z aktualnie przygotowaną grafiką, ponieważ tytuł za kilka lat nie wyglądałby wystarczająco dobrze. W tej sytuacji twórcy będą wciąż pracować nad wyglądem pozycji i możemy mieć pewność, że pozycja w dniu premiery będzie wyglądać naprawdę świetnie.

Na zakończenie Yoshinori Ono wspomniał, że studio odpowiedzialne za Deep Down ma dla nas „coś wielkiego”, co może zostać zaprezentowane jeszcze w tym roku. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/02/09/ps4-exclusive-deep-down-something-big-coming-this-year-but-dragons-dogma-online-comes-first/

Tagi: Capcom deep down kazunori sugiura yoshinori ono