Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.02.2015 12:11
Aż 6 mln graczy w becie Battlefield: Hardline; autorzy wprowadzają zmiany
1240V

Aż 6 mln graczy w becie Battlefield: Hardline; autorzy wprowadzają zmiany

Obietnice deweloperów Battlefield: Hardline dotyczące grafiki nie do końca się sprawdziły. Okazuje się, że gra działa tylko w rozdzielczości natywnej 900p na PS4 i 720p na XONE. To nie przeszkadza chyba jednak w żaden sposób graczom, którzy masowo testują betę produkcji Visceral Games.

6 milionów graczy. Tyle osób zdecydowało się wypróbować bete Battlefield: Hardline, która wystartowała 3 lutego na XONE, PS4, X360, PS3 i PC.

Dzisiaj Visceral Games ma zakończyć testy Battlefield: Hardline. Steve Papoutsis powiedział, że aktualnie studio pracuje nad wprowadzeniem usprawnień, o które prosili gracze testujący nową strzelaninę. Deweloper podziękował również wszystkim za udział w testach.
 

"Chcielibyśmy podziękować całej społeczności fanów jeszcze raz. Jesteśmy zachwyceni z dialogu, który z wami cały czas prowadzimy. (...) Zostało nam tylko 5 tygodni do premiery; można się zastanawiać czy wystarczy nam czasu na wprowadzenie modyfikacji. Zapewniam was, że zdążymy (priorytetem dla nas jest wprowadzenie rzeczy, o których nam mówiliście)” – powiedział Papoutsis.

 

Źródło: http://www.computerandvideogames.com/483895/battlefield-hardline-beta-attracts-6-million-players/?cid=OTC-RSS&attr=CVG-General-RSS

Tagi: