Xbox Game Pass z kolejną grą. Zeszłoroczna produkcja zachęca do przyjemnej rozgrywki

Gry
2459V
Xbox Game Pass logo
Iza Łęcka | 22.02, 11:09

Gigant z Redmond dostarcza następną nowość w tym tygodniu do katalogu Xbox Game Pass. Po Tales of Arise oraz Return to Grace, które zostały udostępniona na początku tygodnia, przyszedł czas na propozycję dla całej rodziny.

Wczoraj byliśmy świadkami gorących zapowiedzi Microsoftu – podczas najnowszego Nintendo Direct: Partner Showcase przedstawiono pierwsze gry Xboksa zmierzające na Nintendo Switcha, a nie minęło kilka godzin, kiedy ogłoszono Hi-Fi Rush na PS5. Społeczność Xboksa nie powinna jednak zapominać o Game Passie, za sprawą którego może systematycznie ogrywać najróżniejsze produkcje – z rana informowaliśmy o niespodziance pod postacią Dead Island 2 w usłudze.

Dalsza część tekstu pod wideo

Do Xbox Game Pass trafia dzisiaj Bluey: The Videogame, czyli produkcja, obok której nie będą mogli przejść obojętnie najmłodsi gracze. Tytuł opracowany przez Artax Games jest kolejnym  projektem wydawanym prze Outright Games przeznaczonym dla dzieciaków – w portfolio wydawcy znajdziemy szereg najpopularniejszych IP, począwszy od Psiego Patrolu, poprzez Świnkę Peppę, DC Justice League, Pidżamersów, a na My Little Pony skończywszy.

Bluey: Gra wideo nie została jednak entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, co potwierdza średnia na poziomie 64% (Opencritic). Zeszłoroczna propozycja była krytykowana za liczne błędy, krótki czas rozgrywki oraz niedociągnięcia w systemie sterowania. Pamiętajmy jednak, że dla najmłodszych fanów niebieskiej psinki i jej szalonych przygód już sama możliwość rozgrywki będzie nie lada gratką.

Xbox Game Pass – pobierz Bluey: The Videogame w ramach usługi

Źródło: Xbox

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper