Hit z Xboxa trafi na PS5! Plotka stała się faktem! Najwyższy czas na kolejne gry

Gry
3707V
Hi-Fi RUSH
Łukasz Musialik | 21.02, 17:25

Hi-Fi Rush to jedna z najciekawszych i najbardziej oryginalnych gier zeszłego roku, która łączy w sobie elementy akcji, rytmu i eksploracji. Gra została stworzona przez Tango Gameworks, studio należące do ZeniMax Asia, które z kolei zostało przejęte przez Microsoft. W związku z tym Hi-Fi Rush jest dostępne wyłącznie na PC i konsolach Xbox. A w zasadzie było… bo teraz oficjalnie zmierza na PlayStation 5! 

Jakiś czas temu gracze zauważyli, że Hi-Fi Rush otrzymało aktualizację na Steamie, która dodaje pełne wsparcie dla kontrolera DualSense z PS5, w tym adaptacyjne triggery. Niektórzy zaczęli spekulować, że to może być zapowiedź nadchodzącego portu gry na konsolę Sony. Dodatkowo plotkę podgrzewał Phil Spencer, szef Xboxa, niedawno wyrażając chęć udostępniania gier Microsoftu na innych platformach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Hi-Fi Rush oferuje niepowtarzalną rozgrywkę, która wymaga synchronizacji ruchów z rytmami, a także piękną grafikę i klimatyczną ścieżkę dźwiękową. Gra otrzymała wysokie oceny od krytyków i graczy, a także wiele nagród, w tym jedną z The Game Award 2023

Warto też pamiętać, że Hi-Fi Rush był jednym z flagowych tytułów Xboxa, który promował usługę Xbox Game Pass. Teraz już wiemy, że trafi on również na konsole Sony. Czy kiedykolwiek chcieliście zagrać w Hi-Fi Rush na PS5? Cóż, teraz będziecie mieli okazję! Premiera już 19 marca 2024 roku!

Źródło: xboxera.com

Komentarze (198)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper