Xbox Game Pass z wielką niespodzianką. Microsoft bez zapowiedzi wrzucił krwawą przygodę [Aktualizacja#1]

Gry
6426V
Xbox Game Pass logo
Iza Łęcka | 22.02, 07:01

We wtorek Microsoft zapowiedział udostępnienie w Xbox Game Pass aż 7 tytułów, jednakże gracze nadal mogą liczyć na świetne niespodzianki. W nocy przedsiębiorstwo dorzuciło do zestawienia następną produkcję.

Xbox Game Pass został w tym tygodniu rozbudowany o Tales of Arise, natomiast wkrótce do oferty trafią Maneater czy Warhammer 40,000: Boltgun, tymczasem producent Xboksów nie rezygnuje z nieoczekiwanych tytułów... lub przez przypadek wrzucił do biblioteki usługi ostatni tytuł Dambuster Studios.

Dalsza część tekstu pod wideo

Bez większej zapowiedzi i ogłoszenia gry na zestawieniu, Dead Island 2 trafiło do katalogu Xbox Game Pass. Jest to naprawdę spora niespodzianka, bo choć produkcja w zeszłym roku podzieliła dziennikarzy (oceny od 5/10 do 10/10), to jej sprawdzenie w ramach abonamentu może być nie lada gratką.

Dead Island 2 zapewnia główny wątek na ponad 15 godzin, a chcąc poznać wszystkie sekrety gry, spędzicie musicie poświęcić dobre 24-25 godzin. Tytuł oferuje przyjemny system walki, a w trakcie rozgrywki doświadczycie prawdziwego chaosu z zombie w roli głównej. 

Trudno powiedzieć, dlaczego Microsoft nie ogłosił dodania Dead Island 2 do Xbox Game Pass, ale tytuł jest dostępny na Xboksach oraz w Xbox Cloud Gaming.

Aktualizacja [#1]

Na oficjalnym koncie Dead Island na X otrzymaliśmy potwierdzenie, że druga gra jest dostępna dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate:

Niesamowita wiadomość! Zombokalipsa rozprzestrzenia się na Xbox Game Pass dla członków Ultimate 🧟🪓

Na co czekacie?

Źródło: IdleSloth84_

Komentarze (146)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper