Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.02.2015 08:24
"To inna gra" - Techland przestrzega przed graniem w niespatchowane Dying Light
3064V

"To inna gra" - Techland przestrzega przed graniem w niespatchowane Dying Light

Po zapoznaniu się z pierwszymi recenzjami wiadomo już, że Dying Light to tytuł nie dla wszystkich (przynajmniej na to wskazują wystawiane oceny). Absolutnie wszyscy gracze powinni jednak zainstalować premierowy patch do tej pozycji. Okazuje się, że nadal są takie osoby, które tego nie uczyniły.

Deweloperzy z Techlandu napisali na swoim profilu Facebook, że widzą, że pewna część graczy nie pobrała i nie zainstalowała premierowej łatki do Dying Light. Problem w tym, że ten patch jest bardzo ważny, bo odmienia kilka aspektów zabawy.
 

"Rzeczony patch wprowadza liczne usprawnienia i ma wpływ nie tylko na płynność gry, ale również na gameplay i inne aspekty naszej gry. W istocie, jeśli gracie w niespatchowaną wersję Dying Light, gracie w zupełnie inną grę".


Dying Light bez zainstalowanego patcha nie pozwala na rozgrywkę w trybie kooperacyjnym, ani w Be The Zombie. Deweloperzy podkreślili, że najłatwiej sprawdzić, czy posiadamy najnowszą wersję gry, patrząc na pasek postępu na górze ekranu (zerknijcie na screen poniżej).

Czy są jakieś sensowne powody, dla których ktoś może nie chcieć instalować patcha? Okazuje się, że rzeczona łatka eliminuje możliwość używania modów na PC, które były popularne w przypadku Dead Island.

Źródło: http://www.vg247.com/2015/02/02/dying-light-day-one-patch-update-pc-ps4-xbox-one/

Tagi: dying light facebook patch polska Techland