Joker w Suicide Squad: Kill the Justice League. Gra otrzyma mnóstwo darmowych dodatków

Gry
2060V
Suicide Squad: Kill the Justice League x Joker
Wojciech Gruszczyk | 22.01, 19:04

Rocksteady Studios właśnie opublikowało trzeci materiał prezentujący nowości w Suicide Squad: Kill the Justice League. Deweloperzy przedstawiają grę i przygotowują graczy na wielką premierę – tytuł zadebiutuje już za kilka dni.

Rocksteady Studios w zeszłym roku opóźniło premierę Suicide Squad: Kill the Justice League i następnie deweloperzy zapowiedzieli serię materiałów wideo nazwaną „Insider Episode”, dzięki którym firma zdradziła już pierwsze duże konkrety na temat produkcji. Zespół nie marnuje czasu i przed samym debiutem właśnie opublikowano trzeci odcinek.

Dalsza część tekstu pod wideo

Suicide Squad: Kill the Justice League jest następną wielką pozycją autorów uniwersum Batman Arkham. Twórcy od ponad 5 lat rozwijają przygodę Legionu Samobójców, który musi zmierzyć się z między innymi Supermanem.

Najnowszy odcinek Suicide Squad: Kill the Justice League potwierdza, jak deweloperzy postanowili rozbudować temat personalizacji i zespół mógł w ciekawy sposób zaplanować rozwój gry po premierze.

Deweloperzy chcą zapewnić nie tylko nowe historie czy też lokacje do zwiedzania, a dzięki darmowym DLC sprawdzimy także „unikalne sposoby rozgrywki” czy też nowe postacie.

W każdym sezonie Suicide Squad: Kill the Justice League pojawią się dwa nowe epizody, które będą związane z wybranym złoczyńcą z DC. Twórcy podkreślają, że „zawartość sezonowa jest automatycznie dodawana do gry w każdym odcinku”, a karnet bojowy nie jest związany z żadną grywalną zawartością. Sklep dostępny w produkcji jest związany „wyłącznie z przedmiotami kosmetycznymi”.

End-game w Suicide Squad: Kill the Justice League będzie związany z alternatywnymi wszechświatami, które będziemy odwiedzać, by następnie wykonywać szereg misji – ten trick pozwoli deweloperom wrzucić do gry między innymi... Jokera.

undefined

Źródło: YouTube.com

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper