Lords of the Fallen z dużą aktualizacją. Twórcy walczą o poprawę krytycznych opinii graczy

Gry
2408V
Lords
Bartosz Dawidowski | 15.01, 13:13

Lords of the Fallen wyszło w stanie, który trudno nazwać idealnym. Deweloperzy tej ciekawej gry obiecywali jednak, że naprawią bugi i problemy techniczne. Właśnie otrzymaliśmy kolejną aktualizację poprawiającą stan tytułu.

Lords of the Fallen było łatane intensywnie już w listopadzie 2023 roku, kiedy otrzymaliśmy dużą aktualizację z ponad setką różnych ulepszeń, o których pisaliśmy tutaj

Dalsza część tekstu pod wideo

Kolejna duża łatka została wydana teraz. W patchu 1.1.430 deweloperzy ponownie pochylili się nad bugami, naprawiając błędy detekcji kolizji, pozwalające na przechodzenie np. przez pewne ściany lub skały, wyeliminowali efekt znikających tekstur występujący w niektórych miejscówkach i wprowadzili szereg poprawek do Multiplayera.

To nie koniec zmian, bo autorzy Lords of the Fallen zadbali o ulepszenia animacji niektórych bohaterów i wrogów, ulepszyli warstwę audio (przede wszystkim dubbing dla Piety) a także wyeliminowali błędy AI oponentów oraz bugi w starciach z bossami.  Pełna lista zmian czeka na was tutaj.

Gracze już zdają się doceniać te wysiłki ekipy Hexworks, bo średnia Lords of the Fallen rośnie na Steam (w ostatnich tygodniach to 65% recenzji zakończonych rekomendacją).

Sprawdźcie przy okazji plany rozwoju gry w 2024 r.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1501750/Lords_of_the_Fallen/

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper