Indiana Jones od MachineGames z oficjalną nazwą. Lucasfilm zarejestrowało domeny

Gry
2572V
Indiana Jones 5
Iza Łęcka | 11.01, 10:38

W przyszłym tygodniu Microsoft zaprezentuje następną grę studia Bethesdy i bardzo możliwe, że w trakcie imprezy poznamy oczekiwaną datę premiery. Kurakasis dotarł do intrygującej informacji wskazującej, że jeszcze przed pełną zapowiedzią mogliśmy poznać oficjalną nazwę gry.

MachineGames już w 2021 roku pochwaliło się, że Bethesda nawiązała współpracę z Lucasfilm Games, a wykreowaniem nowej przygody w świecie popularnego poszukiwacza skarbów zajmie się ekipa znana z serii Wolfenstein. Ostatnie plotki sugerują, że Indy'ego według pomysłu doświadczonych deweloperów możemy się spodziewać w 2024 roku. Niebawem możemy dowiedzieć się jeszcze więcej...

Dalsza część tekstu pod wideo

Microsoft w tym tygodniu zaprosił na Xbox Developer_Direct, podczas którego zobaczymy długi gameplay, a nawet możemy poznać niektóre szczegóły na temat fabuły, jak na razie jednak oficjalna nazwa przygody Indiany Jonesa nie jest nam znana.

Wszystko jednak zmieniło się dzięki Kurakasisowi – to właśnie on dokopał się do nazwy, którą najprawdopodobniej wykorzysta MachineGames do produkcji.

Indiana Jones and the Great Circle – pod tym tytułem zadebiutuje produkcja, nad którą pracuje MachineGames. Tytuł na pewno nawiązuje do fabuły, jednakże jak na razie nie wiemy, czym dokładnie jest ten „Wielki Krąg”.

Możliwe, że udało mi się znaleźć oficjalny tytuł gry Indiana Jones stworzonej przez MachineGames od Bethesdy: 

INDIANA JONES AND THE GREAT CIRCLE

Lucasfilm zarejestrował 9 stycznia 2024 roku kilka domen o tym tytule, takich jak:
-http://indianajonesandthegreatcirclegame.com (ta nie pozostawia wątpliwości, że jest to tytuł gry)
-http://indianajones-and-the-great-circle.com
-http://indianajonesandthegreatcircle.com

Dwa lata temu złożyli również wniosek o znak towarowy w Europie dla "THE GREAT CIRCLE" z towarami i usługami dotyczącymi gier wideo.

I tak, obejmuje to również dział "mobile", prawdopodobnie dlatego, że te gry można teraz ogrywać pośrednictwem usług streamingowych na telefonach lub z jakichś powodów prawnych, o których niewiele wiem. Warto zauważyć, że Cyberpunk 2077 i większość gier na konsole / PC zawiera listę "mobilnych" towarów i usług. 

https://euipo.europa.eu/eSearch/#details/trademarks/018737727

Inne zarejestrowane domeny:
http://wwwindianajonesandthegreatcircle.com
http://indianajonesandthegreatcircle.net
http://indianajonesandthegreatcircle.us
http://indianajonesandthegreatcircle.asia
http://indianajonesthegreatcircle.com
http://indianajonesgreatcircle.com
http://indianajonesandthegreatcircle.online
http://indianajonesandthegreatcircle.ru

Więcej informacji na temat projektu możemy spodziewać się już za kilka dni. Indiana Jones and the Great Circle będzie jedną z gwiazd Xbox Developer_Direct, lecz trzeba zwrócić uwagę, że Microsoft przygotowuje się do pokazania kilku niezwykle obiecujących gier.

Źródło: X/ Twitter: Kurakasis

Komentarze (92)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper