Indiana Jones od MachineGames! Bethesda opublikowała teaser nowej gry twórcy serii Wolfenstein

Gry
3883V
Indiana Jones od MachineGames! Bethesda opublikowała teaser nowej gry twórcy serii Wolfenstein
Wojciech Gruszczyk | 12.01.2021, 17:04

Bethesda właśnie zapowiedziała wielki projekt MachineGames. Wiele na to wskazuje, że w najbliższym czasie nie otrzymamy nowych odsłon serii Wolfenstein, ponieważ deweloperzy rozwijają grę w uniwersum Indiana Jonesa.

Bethesda właśnie potwierdziła nową grę w uniwersum Indiana Jonesa. Za tytuł odpowiada MachineGames, czyli studio, które przez lata dostarczało graczom kapitalne przygody Williama Blazkowicza.

Producentem wykonawczym został Todd Howard, a produkcja powstaje we współpracy z Lucasfilm Games. Nie możemy liczyć na szybką prezentację szczegółów, ale jak widać – szykuje się kawał ciekawej pozycji, która może zainteresować wielu graczy.

Lucasfilm Games potwierdziło pierwsze i bardzo istotne szczegóły: Indiana Jones od MachineGames przedstawi „w pełni oryginalną, samodzielną opowieść osadzoną u szczytu kariery sławnego poszukiwacza skarbów”.

Sytuacja jest naprawdę interesująca biorąc pod uwagę, że do czerwca 2021 roku Microsoft ma kupić Bethesdę – właśnie z MachineGames. W przypadku tej pozycji deweloperzy będą współpracować z Lucasfilm Games, więc bardzo możliwe, że gra będzie dostępna na różnych platformach. Jednak na szczegóły musimy zaczekać.

Źródło: Twitter: bethesda

Komentarze (160)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper