Indiana Jones zadebiutuje szybciej niż sądzimy. Insider potwierdza ekscytującą wiadomość

Gry (plotka)
2431V
Indiana Jones and the Dial of Destiny
Wojciech Gruszczyk | 10.01, 18:36

Na pierwszym tegorocznym pokazie Microsoftu zobaczymy nową grę studia stojącego za serią Wolfenstein. Indiana Jones ma zadebiutować w 2024 roku i wiele na to wskazuje, że na premierę nie będziemy długo czekać. 

12 stycznia 2021 roku MachineGames zapowiedziało swój nowy projekt. Twórcy o trzymali w ręce uniwersum poszukiwacza skarbów, ale możemy śmiało założyć, że deweloperzy w tym czasie rozwijali grę już od kilku lat.

Dalsza część tekstu pod wideo

Microsoft wczoraj zaskoczył zapowiadając Xbox Developer_Direct, podczas którego zobaczymy grę z uniwersum Indiana Jones. Następnie pojawiły się przecieki dotyczące premiery – wszystkie gry pokazywane na wydarzeniu mają zadebiutować w 2024 roku.

Sytuację premiery skomentował Shinobi602, branżowy informator, który odpowiedział na wiadomość jednego z graczy – jego zdaniem prezentacja gry nie jest zaskoczeniem dla osób, które wiedzą, kiedy produkcja zadebiutuje.

(FYI) Według Shinobi602, Indiana Jones pojawi się wcześniej niż przypuszczano.

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla posiadaczy Xboksów, ponieważ wiele na to wskazuje, że w 2024 roku gracze otrzymają przynajmniej 2-3 gry single-player, które potencjalnie mogą zaoferować wysoki poziom. 

Microsoft już w 2023 roku zapewnił sporo produkcji first-party, ale na liście premier brakowało prawdziwych hitów. Sporo jednak w tym temacie może zmienić się w najbliższych 12 miesiącach.

Źródło: IdleSloth84_

Komentarze (124)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper