Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2015 20:02
Dante powraca na nowych screenach z DmC: Devil May Cry
2685V

Dante powraca na nowych screenach z DmC: Devil May Cry

W połowie marca na rynku zadebiutuje odpicowana wersja DmC: Devil May Cry. Twórcy zapowiadają wiele usprawnień względem wersji na poprzednią generację, a dzisiaj możemy zerknąć na świeżutkie screeny przedstawiające rozgrywkę.

Twórcy z Ninja Theory zapowiedzieli w grudniu, że Dante powróci na PlayStation 4 i Xboksa One. Niestety, nie będzie to nowa odsłona tej wspaniałej serii, a odpicowana wersja DmC: Devil May Cry oraz Devil May Cry 4

Gra z 2013 roku będzie charakteryzować się płynnością na poziomie 60 klatek na sekundę,  rozdzielczością 1080p, wszystkimi wcześniej wydanymi dodatkami, nowymi skórkami dla bohaterów, turbo mode, tryb hardcore, ręcznie blokowanym celownikiem, Vergil Bloody Palace, Must Style Mode, poziomem trudności Gods Must Die, poprawionym balansem rozgrywki oraz modami od społeczności. Więcej informacji na temat pozycji znajdziecie tutaj.

Tytuł wskoczy na rynek dokładnie 17 marca i został wyceniony na około 169 zł. Jeśli jesteście zainteresowani projektem – poniżej oraz w galerii znajdziecie nowe screeny z wersji Definitive Edition.

Źródło: http://www.allgamesbeta.com/2015/01/dmc-devil-may-cry-definitive-edition.html

Tagi: Capcom DmC: Devil may Cry DmC: Devil May Cry Definitive Edition galeria screeny