Gran Turismo 7 z dwoma samochodami koncepcyjnymi. Efekty współpracy Polyphony z Bulgari oraz Genesis

Gry
910V
Gran Turismo
Bartosz Dawidowski | 05.12.2023, 11:40

W zeszłym tygodniu Polyphony przedstawiło zajawkę tajemniczej współpracy z włoską firmą Bulgari. Wiemy już na czym polega ten crossover "Gran Turismo x Bulgari".

Polyphony ujawniło szczegóły na temat akcji Gran Turismo x Bulgari. Okazuje się, że w 2024 roku do Gran Turismo 7 wjedzie samochód koncepcyjny Bulgari Aluminium Vision. Poniżej czeka na was zwiastun, który przestawia rzeczony samochód.

Dalsza część tekstu pod wideo

Samochód przedstawił z wielką pompą sam Kazunori Yamauchi podczas pokazu urządzonego przez Sony Ineractive Entertainment.

Oprócz wozu na rynku mają się też pojawić limitowane zegarki od rzeczonego, włoskiego domu mody. Oczywiście z motywami Gran Turismo. Szczegóły na ten temat zostaną ujawnione w 2024 r.

Wczoraj przedstawiono też samochód koncepcyjny zaprojektowany we współpracy z Genesis, firmą podlegającą koncernowi Hyundai. To Genesis X Gran Berlinetta Vision Gran Turismo Concept.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: https://techraptor.net/gaming/news/gran-turismo-7-reveals-bulgari-aluminium-vision-gt-in-collaboration-with-italian-luxury

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper