Gran Turismo x Bulgari na zajawce. Nadjeżdżają limitowane zegarki z Gran Turismo 7 i więcej

Gry
2005V
Gran Turismo 7 Spec II
Bartosz Dawidowski | 28.11.2023, 11:12

Autorzy Gran Turismo 7 niedawno pochwalili się nawiązaniem ścisłej współpracy z Nissanem (ujawniono wtedy samochód koncepcyjny). Okazuje się, że Polyphony ma do pochwalenia się kolejnym, podobnym przedsięwzięciem.

Tym razem japońska firma przedstawiła teaser swojej współpracy z włoskim domem mody Bulgari. W tym momencie nie przedstawiono zbyt wielu szczegółów na temat tego przedsięwzięcia. Wygląda na to, że chodzi tutaj o stworzenie limitowanych zegarków przez firmę Bulgari (która znana jest z tego typu produktów) - oczywiście z motywami kultowej serii wyścigów. Być może jednak na rynku pojawią się też inne produkty w ramach tego projektu.

Dalsza część tekstu pod wideo

W opisie akcji pojawia się tekst, że włoski dom mody "zachwyci #VisionGranTurismo i specjalną edycją zegarków Bulgari Aluminium x Gran Turismo".

Do pełnego ujawnienia planów Bulgari i Polyphony dojdzie już 3 grudnia 2023 r. Warto pamiętać przy okazji o poprzedniej, podobnej akcji Polyphony, gdy firma współpracowała z Nissanem w celu stworzenia samochodu koncepcyjnego.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: https://techraptor.net/gaming/news/gran-turismo-bulgari-collaboration

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper