GTA 6 coraz bliżej. Rockstar przygotowuje się do ogłoszeń

Gry (plotka)
4752V
GTA 6
Iza Łęcka | 21.11, 11:46

Grand Theft Auto 6 jest produkcją, która rozgrzewa graczy do czerwoności. Po ostatnim zamieszaniu związanym z przedwczesnymi ogłoszeniami na temat prezentacji i oficjalnym komunikatem Rockstar, deweloperzy jednak nie zaniechali dalszych działań. Szykują się zmiany na platformie.

Po wielu miesiącach spekulacji i plotek na początku listopada sporo mówiło się o pokazie nowego GTA. Niespodziankę mógł w pewnym stopniu zniszczyć Jason Schreier, który na kilka kilkanaście godzin przed możliwym pokazem opublikował konkretną wiadomość dotyczącą planów producenta i wydawcy. Później otrzymaliśmy wyłącznie krótką wiadomość zapowiadającą następne atrakcje.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rockstar i Take-Two powoli przygotowują się do kolejnych działań promocyjnych GTA 6. Jak wskazał videotechuk – działający na X (Twitter) insider koncentrujący się na działaniach Rockstar Games – studio wprowadza kolejne zmiany na witrynie internetowej oraz w ramach Social Club. Najprawdopodobniej deweloperzy dążą do zmiany serwisu, podmieniając wzmianki „Social Club” na „Rockstar Games Platform”, co jest bezpośrednio łączone z kolejnymi ogłoszeniami.

Wygląda na to, że Rockstar Games przygotowuje się do zamknięcia Social Club i uruchomienia nowej platformy. Dzisiejsze zmiany na stronach internetowych Rockstar Games przyniosły modyfikację w schemacie nazewnictwa Social Club na "Rockstar Games Platform".

Zgodnie z ostatnimi komunikatami na początku grudnia zadebiutuje pierwszy materiał z GTA 6, dlatego też zespół może pracować nad kolejnymi zmianami, które najwyraźniej nie ominą znanej platformy zrzeszającej społeczność graczy. Jak na razie serwis służący do dystrybucji cyfrowej posiada wiele funkcji nie tylko umożliwiających grę wieloosobową, poznanie statystyk czy odblokowywanie misji.

Nieoficjalnie mówi się, że Grand Theft Auto 6 otrzyma wiele innowacyjnych systemów usprawniających jakość rozgrywki – Rockstar miało pracować nad wieloma mechanikami oraz rozwiązaniami związanymi między innymi z okazywaniem emocji przez bohaterów czy zachowaniami NPC. Czas pokaże, jak wiele plotek było zgodnych z prawdą.

Źródło: Twisted Voxel

Komentarze (116)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper