GTA 6 oficjalnie! Rockstar potwierdza, kiedy zobaczymy zwiastun Grand Theft Auto 6

Gry
15935V
GTA VI
Wojciech Gruszczyk | 08.11.2023, 14:04

Od dawna czekaliśmy na ten moment? Rockstar właśnie przerwało milczenie. Twórcy rozwijają nową część Grand Theft Auto 6, ale materiał zobaczymy w przyszłym miesiącu. 

Społeczność związana ze studiem Rockstar przeczuwała, że dzisiaj możemy zobaczyć nowe GTA. Od wielu tygodni pojawiały się kolejne przecieki, według których firma szykuje się do  zaprezentowania produkcji i w końcu możemy oficjalnie potwierdzić: Grand Theft Auto 6 nadciąga, ale... 

Dalsza część tekstu pod wideo

To jednak sam początek procesu – dzisiaj otrzymaliśmy mały teaser. Firma nie zdecydowała się na opublikowanie pełnej zapowiedzi, a po prostu potwierdziła wiadomość, o której wcześniej informował Jason Schreier czy też dwie redakcje związane z produkcjami Rockstar Gamesgra wciąż powstaje i nowe GTA zobaczymy na początku przyszłego miesiąca.

W przyszłym miesiącu przypada 25. rocznica powstania Rockstar Games. Dzięki niesamowitemu wsparciu naszych graczy na całym świecie mieliśmy okazję tworzyć gry, które naprawdę nas pasjonują. Bez was nie byłoby to możliwe i jesteśmy wam bardzo wdzięczni za dzielenie z nami tej podróży.

W 1998 roku Rockstar Games zostało założone w oparciu o ideę, że gry wideo mogą stać się tak istotne dla kultury, jak każda inna forma rozrywki i mamy nadzieję, że stworzyliśmy gry, które pokochasz, starając się być częścią tej ewolucji.

Z radością informujemy, że na początku grudnia udostępnimy pierwszy zwiastun kolejnej odsłony Grand Theft Auto. Z niecierpliwością czekamy na kolejne lata dzielenia się tymi doświadczeniami z wami wszystkimi.

Dziękujemy,
Sam Houser

Rockstar Games nie zdecydowało się nawet na opublikowanie skromnego teasera, który potwierdziłby datę udostępnienia materiału, ale jak widać małymi krokami możemy szykować się na pełny pokaz.

Czy GTA 6 pojawi się na The Game Awards? Trudno powiedzieć, ponieważ Rockstar może chcieć, by w ten szczególny dzień cały świat rozmawiał wyłącznie o Grand Theft Auto 6, a gdy materiał zostanie opublikowany na TGA, to firma będzie musiała „podzielić się” zainteresowaniem z innymi grami.

Źródło: Rockstar

Komentarze (316)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper