GTA 6 zostanie zaprezentowane wkrótce! Jason Schreier potwierdza miejsce akcji i bohaterów [Aktualizacja #1]

Gry
13438V
GTA 6
Iza Łęcka | 08.11.2023, 07:00

GTA 6 w końcu doczeka się prezentacji?! Jeden z najbardziej szanowanych dziennikarzy w branży opublikował wiadomość, na którą wielu graczy czeka od kilku lat. Jeszcze w tym tygodniu powinniśmy zobaczyć oficjalną zapowiedź Grand Theft Auto 6.

Sympatycy marki rozwijanej przez Rockstar od lat mają nadzieję na głośny pokaz GTA 6. W ostatnich miesiącach społeczność szczególnie mocno wyszukiwała nawet najdrobniejszych informacji na temat tytułu, spekulując o dalszych poczynaniach studia i wprowadzonych mechanikach, jednak okazuje się, że Rockstar może niebawem ujawnić grę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jason Schreier pobudził właśnie całą branżę. Redaktor jest pewien, że „Rockstar planuje ogłosić długo oczekiwane Grand Theft Auto VI”. Przedstawiciel redakcji Bloomberg otrzymał wiadomość, która powinna zwrócić uwagę wielu obserwatorów śledzących poczynania doświadczonego zespołu:

Według osób zaznajomionych z planami Rockstar Games, oddział Take-Two Interactive Software Inc., planuje ogłosić kolejną, wyczekiwaną grę Grand Theft Auto już w tym tygodniu.

Ogłoszenie miałoby być jednak początkiem większego wydarzenia – w tym tygodniu gra prawdopodobnie doczeka się oficjalnej zapowiedzi, natomiast w przyszłym miesiącu odbędzie się prezentacja zwiastuna.

Firma planuje opublikować w przyszłym miesiącu zwiastun Grand Theft Auto VI, aby uczcić 25. rocznicę Rockstar, powiedziały osoby, które prosiły o zachowanie anonimowości, ponieważ nie były upoważnione do wypowiadania się publicznie.

Jason Schreier przypomniał o zeszłorocznym przecieku i podkreślił istotny szczegółw – według Bloomberga w GTA 6 pokierujemy dwójką bohaterów, a akcja zaprowadzi graczy do fikcyjnej wersji Miami.

Akcja gry rozgrywa się w fikcyjnej wersji Miami i występuje w niej dwóch bohaterów, mężczyzna i kobieta, jak podaje Bloomberg News.

Prezentacja GTA 6 w tym tygodniu nie byłaby przypadkiem, bowiem w środę Take-Two przedstawi raport finansowy koncentrujący się na ostatnich miesiącach działalności.

Wydaje się całkiem możliwe, że Rockstar wkrótce (dzisiaj?) przedstawi logo i nazwę, a zarazem zaprosi na The Game Awards. Wydarzenie odbędzie się na początku przyszłego miesiąca.

[Aktualizacja #1]

Rockstar Games wydało oświadczenie.

Źródło: Bloomberg

Komentarze (211)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper