PS Plus Extra i Premium na listopad dostępne. Subskrybenci mogą pobrać łącznie 15 gier na PS5 i PS4

Gry
5164V
PS PLUS NOWY
Iza Łęcka | 21.11, 10:48

Sony właśnie udostępniło pakiet produkcji przygotowanych w listopadzie z myślą o społeczności PS Plus Premium i Extra. Użytkownicy abonamentu mogą przekonać się na własnej skórze o jakości prezentowanych pozycji.

Już od zeszłego tygodnia subskrybenci droższych wariantów usługi PlayStation mogli zagrać w Teardown, które było swego rodzaju wprowadzeniem do całej oferty. Od dzisiaj natomiast klienci mogą ogrywać 11 kolejnych tytułów, gdyż Alternate Jake Hunter: Daedalus The Awakening of Golden Jazz i River City Melee Mach!! zgodnie z oficjalnym komunikatem PlayStation nie będą dostępne w naszym kraju.

Dalsza część tekstu pod wideo

PlayStation Plus Premium i Extra na listopad były krytykowane przez część odbiorców ze względu na brak większej liczby głośnych produkcji z segmentu AAA. Na liście nie brakuje znanych IP jak Dragon’s Dogma czy Dead Island, lecz mając na uwadze wrześniową podwyżkę ceny PS Plus, gracze liczyli na znacznie mocniejsze propozycje.

W ostatnim czasie okazało się także, iż mało interesujące zestawienie gier w ramach abonamentu to nie jedyny mankament – wielu aktualnych użytkowników PlayStation Plus nie może skorzystać z ostatniej obniżki cen subskrypcji. Sony przeceniło abonament PS Plus z okazji Black Friday, jednak oferta działa wyłącznie dla nowych lub powracających użytkowników.

Warto przypomnieć, że nawet PlayStation Essential w listopadzie nie cieszyło się wieloma pozytywnymi opiniami. Pozostaje mieć nadzieję, że w ostatnim miesiącu roku gracze będą mogli sprawdzić mocniejsze gry.

PlayStation Premium i PlayStation Extra

PlayStation Premium | Classics

PlayStation Essential 

Źródło: PlayStation

Komentarze (78)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper